GÖTEBORG

Carl Backman

GÖTEBORG

VD Relier Göteborg AB

carl.backman@relier.se
+46 (0)708 – 70 21 77

Christer Backman

GÖTEBORG

Fastighetsrådgivare

christer.backman@relier.se
+46 (0)709 – 24 23 01

Erika Borsing

GÖTEBORG

Uthyrare

erika.borsing@relier.se
+46 (0)703-71 05 57

Johan Holpers

GÖTEBORG

Reg. Fastighetsmäklare

johan.holpers@relier.se
+46 (0)707 – 59 34 64

Torbjörn Roslund

GÖTEBORG

Uthyrare

torbjorn.roslund@relier.se
+46 (0)703 – 57 99 31

MALMÖ

Anna Beijner

MALMÖ

Fastighetsmäklarassistent

anna.beijner@relier.se
+46 (0)735-31 63 27

Christopher Thodenius

MALMÖ

Uthyrare Logistik

christopher.thodenius@relier.se
+46 760-09 05 91

Lisa Rieden

MALMÖ

Fastighetsmäklare

lisa.rieden@relier.se
+46 (0)735 – 40 56 46

Magnus Silfver

MALMÖ

VD Relier Syd AB

magnus.silfver@relier.se
+46 (0)733 – 77 00 85

Mark Silfver

MALMÖ

Studieledig/Uthyrare

mark.silfver@relier.se
+46 (0)760 – 08 97 27

Richard Wihlborg

MALMÖ

Uthyrare Logistik

richard.wihlborg@relier.se
+46 (0)763 – 03 79 00

Sanna Ljungström

MALMÖ

Uthyrare Kontor

sanna.ljungstrom@relier.se
+46 (0)705 – 67 57 46

Sanja Djordjevic

MALMÖ

Fastighetsrådgivare

sanja.djordjevic@relier.se
+46 (0)763 – 07 63 26

HELSINGBORG

Anders Ledtje

HELSINGBORG

Uthyrare Helsingborg

anders.ledtje@relier.se
+46 (0)731 – 40 10 40

STOCKHOLM

Vid lokalförmedling eller fastighetsförsäljning i Stockholm arbetar Relier med en samarbetspartner.

För lokaluthyrning kontakta Christer Backman 0709 – 24 23 01
För fastighetsförsäljning kontakta Magnus Silfver 0733 – 77 00 85
eller stockholm@relier.se för mer information och vidare kontaktuppgifter.